GOOGLE REKLAMLARI

Pages

22 Kasım 2012 Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu 22 kasım Haberi polatın Vedası

GOOGLE REKLAMLARI
Kurtlar vadisi 171. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi 171. Bölüm fragmanında Polat veda ediyor. Polat hatasının cezasını çekmeye hazır. 22 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu 171. Bölüm nefesleri kesecek. Kurtlar Vadisi 171. Bölümde neler yaşanacak? Kurtlar vadisi 171. Bölüm özeti. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm 22 Kasım Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi 171. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 171. Bölümü yine nefesleri kesecek. Kurtlar Vadisi Pusu 171. Bölümde Polat veda ediyor. Polat, Kurtlar Vadisi 171. Bölümde Aksaçlı’yı yanlış yere suçlamanın azabını yaşıyor.  Kurtlar Vadisi 171. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 171. bölümünde yaşanacaklar:

Mete’nin İhtiyarlar Başkanı’nı öldüreceğini düşünen Polat, hastaneye zamanında yetişebilecek mi? İhtiyarlar Başkanı, kurtulacak mı?

Başkanın kaçırılması üzerine olağanüstü toplanan İhtiyarlar Heyeti’nin Polat Alemdar ve adamları hakkında aldığı şok edici karar ne olacak?

Dostları ve düşmanları, Polat Alemdar’ın içinde bulunduğu bu duruma nasıl tepki verecekler?

Kendisi ve adamları hakkında alınan kararı kabul eden ve ailesiyle vedalaşan Polat Alemdar’ı ne bekliyor?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 22 Kasım Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 171. bölümünde olacak.

Kurtlar Vadisi 171. bölüm bir diğer özeti:
Kurtlar Vadisi Pusu 171. bölümde Polat Alemdar'ın vedası izleyenleri gözyaşlarına boğacak. Büyük bir hata yapan Polat hatasının cezasını çekmeye razı oluyor. İhtiyarlar heyetinin Polat'a vereceği ceza ise büyük bir merak konusu. Kurtlar Vadisi Pusu 22 Kasım Perşembe akşamı yeni bölümü ile atv ekranlarında olacak..

 ATV ekranlarında haftanın her Perşembe akşamı izleyicileri ile buluşan ve her yeni bölümü büyük heyecana sahne olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 171. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni yayınlanan fragmanına Polat Alemdar'ın vedası damga vuruyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yayınlanan son bölümünde Polat Alemdar, Memati'nin ölüm emrini verdiğinden şüphelendiği ihtiyarlar heyeti başkanı Aksaçlı'yı kaçırıp sorgulamıştı. Ancak Polat bu sorgulama sonunda Aksaçlı'nın masum olduğunu öğrenmiş ve büyük bir hata yaptığını anlamıştı. Ayrıca Aksaçlı'nın teşkilat içinde görünen yapılanmanın dışında farklı bir yapılanmaya giderek devletin işlerini aksatmadan yürüttüğünün farkına varmıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu 171. bölümü fragmanında Polat Alemdar'ın yaptığı bu büyük hata sonras kendisi ile hesaplaşması ve ihyiyarlar heyeti tarafından kendisi hakkında verilecek kararı nasıl karşılayacagı anlatılıyor.

Polat Alemdar Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında " Büyük bir hata yaptım. Onunda  bedeli ölmek. Bu sefer gidişin dönüşü yok. Ölmekten hiç korkmuyorum. Ama sevdiklerimi üzmekten hep korktum. Madem adımı Polat, soyadımı Alemdar koydular. Ben hakkımdaki hükme razıyım. Bu da ismimin şanı olsun." sözlerini söyledikten sonra başta Ömer Baba olmak üzere tüm sevdikeri ile tek tek vedalaşıyor...

Kurtlar Vadisi Pusu'da İhtiyarlar Heyeti Polat Alemdar hakkında nasıl bir karar verecek? Heyetin verdiği bu karara Polat'ın bir cevabı olacak mı? Memati'nin katili İhtiyarlar Heyeti başkanı değilse kim? Tüm bu sorular cevaplarını 22 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünde bulacak.