GOOGLE REKLAMLARI

Pages

20 Kasım 2012 Salı

Marsilya - Fenerbahçe Karşılaşması 22 Kasım

GOOGLE REKLAMLARI

Marsilya - Fenerbahçe Karşılaşması 22 Kasım 2012 hangi kanalda saat kaçta start alacak ? Marsilya taraftar grubu Les South Winners, son zamanlarda boşalan ve çoşkusu azalan tribünler üzerine tüm taraftarlara çağrıda bulunarak, “Fenerbahçe ile oynayacağımız kritik maçta tribünleri doldurarak takımımızı destekleyelim, ateşli bir atmosfer yaratıp gerçek kimliğimizi gösterelim” dedi.
Perşembe günü sahasında Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Marsilya’da taraftarlar dev maç öncesinde kenetlendi. UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda 10 puanla lider Fenerbahçe’nin ardından 5 puanla 2. sırada bulunan Fransız temsilcisinin kader sınavı niteliğinde olan mücadele için mavi-beyazlı tribünler adeta seferberlik ilan etti. Kulübün köklü taraftar grubu Les South Winners, takımlarının Borussia Mönchengladbach ile oynadığı karşılaşmada Veledrom Stadı’nda istenen atmosferin yaratılamadığına dikkat çekerek sarı lacivertlilerle oynanacak karşılaşmada tribünlerin mutlaka dolması ve 90 dakika boyunca takımlarının desteklenmesi adına bir bildiri yayınladı.
Grubun yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Şimdi hepimizin meydan okuma zamanı geldi. Marsilya taraftarının Avrupa çapında önemli bir şöhreti vardır. Bu konudaki ünümüze gölge düşmesine izin vermememiz gerekir. En iyi içi saha taraftarlığından en kötüye doğru gitmemek adına 22 Kasım’da Fenerbahçe ile yapacağımız maçta tribünleri doldurarak takımımızı destekleyelim. İstanbul’da az sayıda taraftarımızla sesimizi duyurmuştuk. Veledrome’da ateşli bir ortam yaratıp kendimizi gösterelim” ifadeleri kullanıldı.