GOOGLE REKLAMLARI

Pages

15 Şubat 2013 Cuma

Akhisar Belediyespor Galatasaray Müsabakası 15 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Akhisar Belediyespor Galatasaray Müsabakası 15 Şubat 2013 hangi kanalda saat kaçta ? Spor Toto Süper Lig 22.hafta Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı ile açılacak.Akhisar Belediyespor ile Galatasaray Manisa 19 Mayıs Stad’ında karşı karşıya gelecek.
Ev sahibi Akhisar Belediyespor geçtiğimiz hafta Yunan golcüsü Gekas’ın golleri ile İBB’yi deplasmanda 2-0 mağlup etmeyi başarmıştı.İBB karşısında süpriz bir galibyete imza atan Akhisar Belediyespor Galatasaray karşısında da süpriz peşinde.Lig de 19 puanla son sırada bulunan Akhisar Belediyespor Galatasaray karşısında puan ve puanlar alarak üst sıralara tırmanmak istiyor.Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi maç saatini bekliyor
Lider Galatasaray Schalke maçı öncesi son provasını yapıyor.Ligin 2.devresinde oynadığı iki deplasman maçından sadece 1 puan alabilen Galatasaray Akhisar Belediyespor’u yenerek 2013 deki ilk deplasman galibiyetini almak istiyor.Takipçileri ile arasındaki puan farkının kapanmaması için Galatasaray deplasmanda 3 puan hedefinde.Galatasaray’da yeni transfer Drogba ve Sneijderin de ilk 11 de forma giymesi bekleniyor.Cezalı Melo ise bu maçta yine oynamayacak.

14 Şubat 2013 Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu 182.Bölüm 14 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Kurtlar Vadisi Pusu 182.Bölüm 14 Şubat 2013 Atv konusu.Polat alemdar ve ekibi camii nin dekigizli yerde saklanmaktadırlar. Polat alemdar kara ,savcı Leyla ve kendi ekibitarafında ameliyat olmaya ikna edilir ve camii deki gizli yerde ameliyataalınır.
KGT nin başına getirilen akif ve diğer elemanlarPolat alemdar ve ekibinin izini sürüyorlar. KGT Lideri akif ve ekibi  yeni ak saçlı olan Sencer tarafında Polatalemdar ın ve eski ak saçlı adil bey i yakalamak ve heyete teslim etmeklegörevlendiriliyor. Akif Polat ve adil bey in camii de olduğu istihbaratıüzerine camii ye gidiyor.
Akif camii de gizli bir yer olduğu düşüncesi ilecamii imamını çağırır ve camii hakkında bilgiler alır ve camiinin içinde mimberde gizli bir geçit olduğunu bulur. Akif patlayıcı kullanarak içeri girerve eski ak saçlı adil bey i ele geçirir fakat Polat alemdar kara tarafından sonanda camii den çıkarılır.
Camii de son anda kaçırılan Polat alemdar savcıLeyla’nın ısrarı üzerine hastaneye yatırılıyor. Fakat akif ve ekibi adil beyiyakaladıktan sonrada Polat ın peşini bırakmıyor. Hastaneye gelen akif tekerteker bütün odaları araştırır tam Polat alemdar’ı  yakalayacak ken yaşlı kadın kılığına girenkara  odaya gelir ve yine rolünü yaparakPolat ın yakalanmasının önüne geçer.
KGT nin yeni lideri tarafında yakalanan eski aksaçlı adil bey yen ak saçlı olan sener bey e teslim edilir ve kapalı bir odayakapatılır. Odaya gelen Sencer bey adil bey ile yalnız görüşür. Eski ve yeni aksaçlılar bir birlerinin yaptıkları politikalar hakkında eleştiriler yapar.Sencer bey adil bey in şimdiye kadar yaptığı stratejilerin ve politikalarınyanlış olduğunu ve Türkiye yi felakete sürüklediğini dile getirir. Ak saçlı bukonuşmadan sonra adil bey i şaşırtarak tekerlekli sandalyesinden kalkıp sakatolmadığını gösteriyor.
Eşref bey kendisine suikast girişimin ardan Polatalemdar ın olduğunu düşünüyor. Polat alemdar kendisin hain olmadığınıkanıtlamak için eşref beyi dolaylı olarak müdür bey aracılığı ile hastaneyeçağırır. Polat alemdar eşref bey e bütün gerçekleri ve suikast girişimininardında kendisinin olmadığını anlatır. Bunun üzerine eşref bey mezarlığa giderve Abdulhey ve Cahit ile buluşur.

13 Şubat 2013 Çarşamba

Şampiyonlar Ligi - Real Madrid Manchester United 13 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Şampiyonlar Ligi - Real Madrid Manchester United 13 Şubat 2013 karşılaşması hangi kanalda saat kaçta başlayacak ?
Devler Ligi 2'nci tur'unun merakla beklenen eşleşmesinde Avrupa'nın iki devi Real Madrid ve Manchester United, Santiago Bernabeu'da bu gece kozlarını paylaşıyor .
Real Madrid'de bu kritik eşleşme öncesi aralık ayından bu yana sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Pepe'nin forma giyecek olması yüzleri güldürüyor.
Pepe'nin yanı sıra Xabi Alonso ve Raphael Varane da bu karşılaşmada forma giyebilecek fakat Iker Casillas maçı tribünlerden izleyecek.
Ayrıca hafta sonu oynanan Sevilla maçında dinlendirilen Sami Khedira, Angel Di Maria ve Mesut Özil'in Manchester United karşısında ilk 11'de başlaması bekleniyor.
Manchester United'da ise Phil Jones ve Jonny Evans'ın durumları maç saatinden hemen önce belli olacak. Hastalığı bulunan Darren Fletcher ise kesin olarak forma giyemeyecek.
Sakatlıktan kurtulan Ashley Young ve Michael Carrick ise forma şansı verildiği takdirde sahadaki yerlerini alabilecekler.

Muhteşem Yüzyıl 86.Bölüm 13 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Muhteşem Yüzyıl 86.Bölüm 13 Şubat konusu.Kanuni Sultan Süleyman'a İtalya'da pusu kurulduğunu öğrenen Şehzade Mustafa tahta çıkabilmek için İstanbul'a doğru giderken Hürrem Sultan'ın gazabı da onun üzerinde olacak.
Şehzade Mustafa, bir ordu toplayıp, "taht"da çıkmak üzere İstanbul’a hareket eder. Hürrem sultan, şehzade İstanbul’a varmadan kendi oğullarından birini "taht"a çıkarmanın yollarını aramaktadır.
Hürrem Sultan’a düzenlenen suikast sahnesiyle izleyenleri ekrana kilitledi.Hatice Sultan, Pargalı İbrahim Paşa’nın idamından sorumlu tuttuğu Hürrem Sultan’a akıl almaz bir suikast hazırladı.
Kendisine hizmet eden bir cariyeyi Hürrem’i yok etmesi için görevlendiren Hatice Sultan’ı kötü bir sürpriz bekliyordu.Hürrem Sultan’ı yok etmeyi beceremeyen cariye Hürrem’in hayatını kurtardı şeklinde algılandı. Hürrem’e düzenlenen bu suikasti öğrenen Sultan Süleyman ise deliye döndü.

12 Şubat 2013 Salı

Fındık desteği 160 TL olarak açıklandı

GOOGLE REKLAMLARI

Fındık desteği 160 TL olarak açıklandı.Fındık yetiştiriciliği yapan fındık üretici belgesine sahip, kamu kurum ve kuruluşları hariç gerçek ve tüzel kişilere 2012 yılı ürünü için dekar başına 150 TL, 2013 yılı ürünü için 160 TL ve 2014 yılı ürünü için 170 TL alan bazlı gelir desteği ödemesi yapılacak.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın "Fındık Üreticilerine Alan Bazlı Gelir Desteği Ve Alternatif Ürüne Geçen Üreticilere Telafi Edici Ödeme Yapılmasına Dair Kararın Uygulanmasına İlişkin Tebliğ"i Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Fındık üreticilerine ve alternatif ürüne geçen üreticilere yapılacak desteklere ilişkin usul ve esasların belirlendiği Tebliğ, Fındık Alanlarının Tespitine Dair Karar ile belirlenen ve ruhsat verilen sahalarda fındık yetiştiriciliği yapan fındık üretici belgesine sahip üreticiler ile ruhsatsız alanlardaki fındık bahçelerini sökerek alternatif ürüne geçen üreticilerin desteklenmesini kapsıyor. Tebliğe göre, Bakanlık tarafından ruhsat verilen sahalarda fındık yetiştiriciliği yapan fındık üretici belgesine sahip, kamu kurum ve kuruluşları hariç gerçek ve tüzel kişilere 2012 yılı ürünü için dekar başına 150 TL, 2013 yılı ürünü için 160 TL ve 2014 yılı ürünü için 170 TL alan bazlı gelir desteği ödemesi yapılacak.
Fındık Alanlarının Tespitine Dair Kararda belirtilen il ve ilçelerdeki, birinci sınıf, ikinci sınıf ve yüzde 6'dan daha az eğimli üçüncü sınıf tarım arazilerinde ruhsatsız fındık bahçelerini sökerek alternatif ürüne geçen kamu kurum ve kuruluşları hariç gerçek ve tüzel kişilere de Tebliğ kapsamında 2012-2014 yılları arasında telafi edici ödeme yapılacak. Buna göre, 2012 yılı için başvuranlara, ilk yıl için dekar başına 300 TL, ikinci ve üçüncü yıllarda ise her bir yıl için 150 TL olmak üzere üç yılda toplam 600 TL ödeme yapılacak. 2013 yılı için başvuranlara, ilk yıl için dekar başına 300 TL, ikinci yıl için 150 TL olmak üzere iki yılda toplam 450 TL ödeme yapılacak. 2014 yılı için başvuranlara 300 TL ödeme yapılacak.
2012 yılı ürünü alan bazlı gelir desteği başvuruları; 1 Ocak - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) ve Fındık Kayıt Sistemi'ne (FKS) kayıtlarını yaptırmış veya güncellemiş olmak kaydıyla bugünden itibaren başlayacak ve 30 Nisan 2013 tarihi mesai bitiminde sona erecek.
2013 yılı ürünü alan bazlı gelir desteği başvuruları; 1 Ocak - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ÇKS ve FKS'ye kayıtlarını yaptırmış veya güncellemiş olmak kaydıyla bugünden itibaren başlayacak ve 31 Aralık 2013 tarihi mesai bitiminde sona erecek.
2014 yılı ürünü alan bazlı gelir desteği başvuruları da aynı şekilde 1 Ocak - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında ÇKS ve FKS'ye kayıtlarını yaptırmış veya güncellemiş olmak kaydıyla 1 Ocak 2014 tarihinde başlayacak ve 31 Aralık 2014 tarihi mesai bitiminde sona erecek. Aynı süreler telafi edici ödeme desteği başvuruları için de geçerli olacak.
Her yıla ait alan bazlı gelir desteği ve telafi edici ödeme desteği ilgili yılı takip eden yıl içerisinde yapılacak. Alan bazlı gelir desteği ve telafi edici ödemeler Merkezi Yönetim Bütçesinin ilgili harcama tertibinden yapılacak. Karar kapsamında üreticilere yapılacak ödemeler, Ziraat Bankası aracılığı ile gerçekleştirilecek. Kararın uygulanması ile ilgili olarak üreticilere yapılan toplam ödeme tutarının yüzde 0.2'si Ziraat Bankası'na hizmet komisyonu olarak ödenecek.
Alan bazlı gelir desteğinden müracaat yılında ÇKS ve FKS'ye kayıtlı olmayanlar, fındık bahçesinde ara ziraatı yapan üreticiler yararlanamayacak. Telafi edici ödeme desteği için ise müracaat yılında ÇKS'de kayıtlı olmayanlar, fındık bahçelerinde söküm yapmayan, alternatif ürün ekimi yapmayan, alternatif ürün ekimi sökümden önce yapan ve ekim normlarına uymayan üreticiler ile alternatif ürün olarak meyve üretimine yönelik olmayan orman bitki türlerinin dikimini yapanlar, alan bazlı gelir desteği ve telafi edici ödemelerden faydalanmak üzere müracaat eden üreticilerden gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar veya belge ibraz edenler, ÇKS'de destekleme dışı bırakılanlar ve Kamu kurum ve kuruluşları ile ortaklıkları, desteklemeden faydalanamayacaklar.

Celtic - Juventus Şampiyonlar Ligi 12 Şubat 2013

GOOGLE REKLAMLARI

Celtic - Juventus Şampiyonlar Ligi 12 Şubat 2013 hangi kanalda saat kaçta başlayacak ? Kulüp bazında Avrupa'nın en önemli organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi, 5 Aralık 2012 tarihinde sona eren grup maçlarından sonra verilen aranın ardından bu akşam yeniden başlayacak.
Ateşli taraftarlarıyla bilinen İskoç ekibi, Juventus ile oynayacağı 2. turun ilk mücadelesinde evinde oynayacak olmanın avantajını kullanmak istiyor. Ev sahibi ekibinde önemli iki oyuncunun oynayıp oynamayacağı konusunda büyük soru işareti bulunuyor. Sakatlıkları bulunan Emilio Izaguirre ve Georgios Samaras'ın Torino ekibi karşısında forma giyip giymeyeceği şüpheli. Oyuncuların maça yetiştirilmeye çalışıldığı ve forma giyme ihtimallerinin %50 olduğu söyleniyor.
Juventus, Celtic ile oynayacağı mücadeleye birkaç eksik dışında tam kadro çıkacak. Giorgio Chiellini'nin sahalara birkaç gün sonra döneceği belirtilirken, sakatlığı bulunan Claudio Marchisio'nun oynayacak durumda olması teknik heyette sevinç yarattı. Afrika Uluslar Kupası'ndan dönen Kwadwo Asamoah'ın da ilk 11'deki yerini alması bekleniyor.

Benim İçin Üzülme 15. Bölüm 12 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI
Benim İçin Üzülme 15. Bölüm 12 Şubat 2013 Atv konusu.Harun ve Niyazi, Kars’ta karşılaşacaklar ve büyük bir kavgaya tutuşacaklardır. Buke’yi alıp Hopa’ya götürmek isteyecek olan Niyazi, Harun engeline takılacaktır. Bütün köy, Harun ile Niyazi’nin karşı karşıya gelmesinin tedirginliğini yaşayacaktır. Davut ve Buke, bu durum karşısında önemli bir karar alacaktır. Şahin, Bahar’ın gönlünü yeniden kazanmak isteyecek ancak yolları Sinan’la tekrar kesişecektir. Üçü de kötü bir sürprizle karşılaşacaktır.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 102. Bölüm 12 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 102. Bölüm 12 Şubat 2013 Kanal D konusu.Arif, Turgut'tan Seher'in öz kızı olduğu gerçeğini öğrenmiş ve büyük bir şok yaşamıştı. Fakat Arif, yıllardır birbirinden habersiz baba - kızı sonsuza kadar ayırmanın planlarını devreye sokmuştu. Bahar, İstanbul'a dönüş yolunda Soner'e Haber verilmesini istemişti. Ziya'nın isteksizce ettiği telefonu Filiz açmıştı. Carolin ise Ekrem'i Hakan'a karşı kışkırtmış ve kendisine aşık olduğu iftirasında bulunmuştu. Osman'ı göremediği ve onunla konuşamadığı için üzülen Cemile'nin derdine Süleyman ve Mete çare bulmuştu. Bahar, karşılanmayınca büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Arif, intikam için Tuğrul'un peşine düşmüş, mahalleli ise Arif'in Cemile'yi terk ettiği dedikodusunu çıkarmıştı. Soner, Bahar'a sürpriz bir gece hazırlamış, o gece Arif'in de itiraf sürprizle bambaşka bir hal almıştı.
Cemile ve Arif, evlilik hazırlıklarına başlayacaktır. Hasefe Hanım, çiftin oturacağı ev konusunda bir teklifte bulunacak ancak Neriman ve Kemal, fena halde bozulacaktır. Bahadır ve Deniz, Soner'e sürpriz doğum günü partisi hazırlayacaktır. Soner, Bahar'a duyduğu aşktan dolayı vicdan azabı da çekecek, bu yüzden bahar'dan kaçmaya çalışacaktır. Bahar, Soner'in kendisinden kaçtığını anlayıp hayal kırıklığı yaşarken Filiz de Soner'e yakınlaşabilmek için her fırsatı değerlendirecektir. Süleyman ise Osman'ı Yunanistan'a kaçırmak için hazırlıklarına devam edecektir. Carolin, Hakan'ı Ekrem'in karşısında zor duruma düşürmek için korkunç planını devreye sokacaktır. Nikahları kıyılacak olan Arif ve Cemil'e kutlama yemeğinde sürprizlerle dolu bir akşam yaşayacaktır.

11 Şubat 2013 Pazartesi

O Ses Türkiye 11 Şubat 2013

GOOGLE REKLAMLARI
O Ses Türkiye 11 Şubat 2013 Star tv performanslar.Adayları arkası dönük olarak dinleyen jürinin, sesi beğendiği taktirde koltuğunu çevirip adayla yüzyüze geldiği yarışmada en önemli amaç, sesin dış görünüşün gölgesinde kalmaması gerekir.İşte O Ses Türkiye Yarı Final Eşleşmeleri - (Ayda Mosharraf ile Erkam Aydar - Erunç ile Mustafa Bozkurt).O Ses Türkiye'de Yarı Final Eşleşmeleri belli oldu. O Ses Türkiye 11 Şubat Pazertesi yayınlanacak yeni bölümünde yarı final çekişmesi yaşanacak. O Ses Türkiye'nin güçlü sesleri Ayda Mosharraf ve Erkam Aydar yarı finalde karşı karşıya gelecek. O Ses Türkiye'de adından sıkça bahsettiren Ahmet Kaya konseptli Mustafa Bozkurt'ta Ertunç ile eşleşti.

Karadayı 18.Bölüm 11 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Karadayı 18.Bölüm 11 Şubat 2013 Atv konusu.Feride, Ayten'in gelişinden sonra Mahir'le arasına duvar örer. Mahir ilk kez Feride'yi kaybetmekten korkar ve duygularını dillendirmek ister.
Mahir, Yasin'den davanın seyrini değiştirebilecek bir bilgi edinir. Yasin, Serra'nın ilk ifadesinin değiştiğini görmüştür. Mahir bu bilgiyi araştırırken Turgut da Nazif'in ilk cinayet dosyasının peşine düşer.
Melih'in Nazif'le yaptığı röportajın değiştirilerek yayınlanması herkesi şok eder. Melih, Kara ailesinden özür dilemek ister ve hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.