GOOGLE REKLAMLARI

Pages

4 Aralık 2012 Salı

Muhteşem Yüzyıl 76.Bölüm 5 Aralık

GOOGLE REKLAMLARI
Muhteşem Yüzyıl 76.Bölüm 5 Aralık Star Tv konusu.Şehzade Mehmet sırtından okla vurulup yere yığıldı. Mustafa kardeşinin o halde görünce şok oldu. Hemen apar topar saraya getirildi. Hekimler çağrıldı yarasına bakıldı. Durumu kritikdi. Hürrem çıldırdı bunun bir komplo olduğunu düşündü Mustafa'nın kardeşini vurdurduğunu düşündü. Böyle düşünen sadece Hürrem değildi Sultan Süleyman da aynı şeyleri düşündü. Mustafa'ya bakışları sen yaptın der gibiydi. Zor saatler geçti ve Şehzade Mehmet gözlerini açtı ilk söylediği 'Abi seni neden öldürmek istediler' oldu. Mustafa derin bir nefes aldı. Aslında hedef Mustafa'ydı ama Mehmet abisinin önüne geçerek O'nu korudu. Manisa Sarayı çok fena karıştı Allah'tan Mehmet bu durumu açıkladı da ortalık sulh oldu. Hürrem ise hiç boş durmuyor bu arada Süleyman'ın kulağına Mustafa'nın bütün açıklarını okuyor. Mustafa ile Sultan Süleyman ilk kez böyle karşı karşıya geldiler. Bu durum Mustafa'nın babası tarafından yok olmasına kadar devam edecek.

Kuzey Güney 52.Bölüm 5 Aralık

GOOGLE REKLAMLARI
Kuzey Güney 52.Bölüm 5 Aralık Kanal D konusu.Simay, Güney’e şantaj yapıyor. Simay’ın bu hamlesi sonucunda Kuzey ve Güney bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ve, Kuzey - Güney arasındaki gerilim bambaşka bir boyut kazanıyor. Kuzey kendine bile söylemediği aşkını Cemre’ye itiraf etmiş ama, asla bir araya gelemeyeceklerini de kesinlikle açıklamıştır. Kuzey’in gerekçelerini kabullenmekten başka çaresi kalmayan Cemre, Sinaner Köşkü’ndeki esaretine sessizce boyun eğer. Kuzey’in gidişiyle rahat bir nefes alan Güney, onun geri dönmesiyle daha da hırçınlaşır. Kendine çıkış yolu arayan Kuzey’in karşısındaki en büyük engel yine Güney olacaktır. Kuzey’in kaybedecek hiçbir şeyinin kalmadığını bilen Sami, oğlunun artık daha gözü kara olduğunun farkındadır. Önlemini almaya karar verir. Gülten, Cemre’nin Kuzey’i korumak için Barış’la evliliğine devam ettiğini öğrendiğinde, zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Kuzey’i yeniden kazanmak isteyen Zeynep, tehlikeli planlar peşindedir. Zeynep’in yönlendirmesiyle harekete geçen Simay, Güney’e şantaj yapar. Simay’ın bu hamlesi sonucunda Kuzey ve Güney bir kez daha karşı karşıya geldiklerinde, Güney öfkesini kontrol edemez. Kuzey ve Güney tartışırken Simay’ın duydukları, ortalığı karıştırması için eline yeni bir koz daha verir. Cemre’nin her şeye rağmen Kuzey’le kaçmak için harekete geçmiş olması, Güney’in vazgeçtiği ilk aşkını içinde daha büyütmektedir. Güney geçmişin acısını Kuzey’den çıkarmak istedikçe, Kuzey’in hırsı daha da bilenmektedir. Kimsenin beklemediği bir anda harekete geçen Burak Çatalcalı, Güney’i hedef alan kozunu açıkça ortaya sürdüğünde, Kuzey - Güney arasındaki gerilim bambaşka bir boyut kazanacaktır.

3 Aralık 2012 Pazartesi

Halkbank'tan yeni kredi kartı

GOOGLE REKLAMLARI

Halkbank'tan yeni kredi kartı.Halkbank, kendine ait ilk kredi kartı olan 'Paraf' ile kredi kartı pazarındaki payını beş yılda yüzde 6'ya çıkarmayı hedefliyor.
Halkbank, kredi kartı pazarında kendi markasıyla devam etme kararı aldı.
Halkbank, kendine ait ilk kredi kartı olan 'Paraf' ile kredi kartı pazarındaki payını beş yılda yüzde 6'ya çıkarmayı hedefliyor.
Konu ile ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, "Daha önce Advantage markası işbirliği kapsamında pazardaki etkinliğimizi bir miktar geliştirdik. Bu ortaklığı 5 Aralık itibariyle sonlandırıyor olacağız. Artık sıra uzun soluklu maratonda kendi markamızla koşmaya geldi" dedi.

Benim İçin Üzülme 5.Bölüm 4 Aralık

GOOGLE REKLAMLARI

Benim İçin Üzülme 5.Bölüm 4 Aralık 2012 salı Atv konusu.Buke ve Niyazi nikah masasında oturdu oturmasına da. Nikah kıyılmadan kalmak zorunda kaldılar. Nermn gözyaşları ile engel olmayı başardı.
Niyazi ve Buke nikâh masasına oturmuştur. Genç âşıkların evliliğinin karşısındaki en büyük engel acılı anne Nermin olacaktır. Niyazi, annesi ve aşkı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Buke eve gelin olarak mı dönecek, yoksa çay evine geri mi gidecektir? Başta Harun olmak üzere herkes bu sorunun cevabını merak etmektedir.
Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı"Benim için üzülme" yüreğinize dokunacak.
Karadeniz' in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz'e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke' ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz'ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu'larından Bahar'la tanışacaktır. Şahin'in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar'ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum'da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.
Benim için üzülme nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül'e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa'da gerçekleşecek olan Benim için üzülme'nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

O Ses Türkiye 3 Aralık 2012

GOOGLE REKLAMLARI

O Ses Türkiye 3 Aralık 2012 pazartesi star tv yarışmacı ve jüri üyeleri performansları.Yarışmacıların her hafta sesleri ile müzik dünyasının starlarını etkilediği yarışmada hangi sesin büyük ödüle layık olduğuna izleyiciler karar veriyor.
Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın koçluğundaki  yarışmacılar  Türkiye’nin en iyi sesi olmak için her hafta  kıyasıya mücadele veriyor.