GOOGLE REKLAMLARI

Pages

18 Mart 2013 Pazartesi

Karadayı 23.Bölüm 18 Mart

GOOGLE REKLAMLARI

Karadayı 23.Bölüm 18 Mart 2013 Atv konusu.Feride Kara ailesini sorgularken Mahir de ordadır! Feride aile üyelerine Mahir Kara’yı sorar. Aynı anda eve Ayten de gelir. Kaçacak yeri kalmayan Mahir iyice köşeye sıkışır.Mehmet Saim, Feride’nin Mahir’le Abant’ta baş başa olduğunu öğrenir. Mahir’i kendi özel yöntemiyle uyarır.
Mahir, Turgut’un yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Buna karşılık Turgut, Kara ailesini dağıtmak için acımasızca harekete geçer. Nazif ise hapishanede aldığı sürpriz bir haberle şoke olur!
Ayten rahat duramaz ve Nazif Kara çıkar çıkmaz Mahir'i Gammazlar.Fragmandan anlaşıldığına göre Nazif Kara 'Bu Hakime Hanım Değil mi?' diyerek Mahir ve Feride'yi bir arada görüyor. "Mahir bunu nasıl yapar?" diyerekte tepkisini koyuyor.
Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti. İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.