GOOGLE REKLAMLARI

Pages

5 Mart 2013 Salı

Benim İçin Üzülme 18. Bölüm 5 Mart

GOOGLE REKLAMLARI

Benim İçin Üzülme dizisinde Niyazi ve Harun bir kez daha karşı karşıyadır. Harun, Niyazi'nin, Buke'yi görmesini engelleyebilecek midir? Bu işin peşini bırakmaya niyeti olmayan Niyazi'yi sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir.  Buke (Fulya Zenginer), Öykü
Benim İçin Üzülme dizisi 5 Mart 2013 Salı akşamı yayınlanan yeni bölümünde neler olacak?
Sinan'ın kendisinden ayrılacağını öğrenen Irmak yıkılmıştır. Fakat bunun için hemen bir plan yapacaktır. Bir yandan Şahin'in işleriyle ilgilenen Sinan zorlu bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. İstanbul'da ise icat yarışmasının finali gelip çatmıştır. Arif ve Orhan tüm zorluklara karşın yarışmayı kazanabilecek midir?Buke, babasını kaybetme korkusu içerisinde babasını kurtarabilmek için büyük bir mücadeleye başladı. Buke’nin babasını tedavi ettirebilmesi için fabrikadan borç alan Harun, ne yaptıysa Buke’yi parayı almaya ikna edemedi. Ancak babası Buke’yi parayı almaya ikna etti.
Yıllarca Meryem’in kısır olduğunu sanan Sinan öğrendiği gerçeği Bahar’a sordu. Bahar ilk defa Şahin’in durumunu itiraf etti. Bunu duyan Irmak, Meryem’in ailesine tüm gerçeği söyledi ve ortalık karıştı. Enver ve Sinan Şahin’e hesap sormaya gitti.
Irmak’ın sürekli ortalığı karıştırması, Sinan’ın ilk defa Irmak’a olan sevgisini sorgulamasına sebep oldu.
Buke’nin gidişinden sonra toparlanamayan Niyazi, Harun’un gemiye gitmediğini ve Buke’nin yanında olduğunu öğrendi. Bölüm sonunda Niyazi Buke’nin ve Harun’un yanına, Harun’la yüzleşmeye gitti.
Benim İçin Üzülme merakla beklenen yeni bölümü 5 Mart Salı akşamı 20.00’de atv’de!