GOOGLE REKLAMLARI

Pages

21 Şubat 2013 Perşembe

Dila Hanım 22. Bölüm 22 Şubat

GOOGLE REKLAMLARI

Nikah masasına oturan Dila Hanım ve Rıza Bey'i bekleyen büyük sürpriz ne?
Çok sevdiği atının ölümünün arkasında kimin olduğunu tahmin eden Dila öfke içindedir. Dila bu işin hesabını sormak için harekete geçer ve bakın neler olacak...Dila Hanı bu akşam saat 20:00'da Star TV ekranlarında.
Arka Sokaklar Dila Hanım kapışması
Arka Sokaklar dizisi Star TV'nin Dila Hanım ile kapıştı. Bu haftanın reyting sıralamasında 15 Şubat Cuma günü Arka Sokaklar, Dila Hanım'ı geride bırakmayı başardı. Dila Hanım'a yaklaşık 3 puanlık bir fark adan Arka Sokaklar ekibi geceyi birincilikle kapattı.
Arka Sokaklar ekibi Dila Hanım ile kapıştı! Dizilerin reyting sıralamasında Rıza Baba ve ekibi bu kez Dila Hanım'ı geride bırakmayı başardı. Reyting sıralamasında Cuma gecesini Dila Hanım'a 3 puanlık bir fark atarak bitiren Arka Sokaklar, gecenin en çok izlenen programı oldu.
Arka Sokaklar 274. bölümüyle Cuma akşamının en çok izlenen programı oldu. Rıza Baba ve ekibi, 19.84'lük izlenme oranıyla birinci olurken en yakın rakibi Dila Hanım ise 16.92'de kaldı. İşte geçtiğimiz Cuma akşamı dizide yaşananlar;
Ekip usulsüz bir şekilde işçi çalıştıran taşeron firma sahibi Kamil’in peşine düşüyor. Bir inşaat projesinin taşeron firma sahipliğini yapan Kamil, projede masrafları azaltmak adına işçi sigortalarını ödemez. Müteahhit Aydın bu konuda Kamil’i ikaz etse de işe yaramaz. Bu konu işçilerin arasında da huzursuzluğa sebep olur ve ilk ses Üzeyir’den çıkar. Üzeyir, sigortanın ödenmediğini, geçici bir süreliğine giriş yapıldığını sonra yine sigortasız çalıştırıldığını söyleyerek isyan eder.
Bu duruma işçilerinde şahit olmasına bozulan Kamil, adamları ve mühendis Hidayet’le Üzeyir’i oradan uzaklaştırır. Üzeyir’den bir daha haber alınamaz. Üzeyir’in ortadan kaybolması ve işçilerin haklarının yerine getirilmemesi işçilerden Fırat’ın bir şeyler yapmasına sebep olacaktır. Fırat önce olayı incelemeye gelen iş müfettişi Umut’a, Üzeyir’den söz eder, sonrada işçilere sendika tüzüğünü dağıtır. Fırat’ın bu başkaldırısı Kamil’i huzursuz eder. İşler Kamil’in sözleşmesinin feshedilmesine kadar gider. Kamil, işsiz kalmanın acısını Fırat’tan çıkaracaktır. Olayı inceleyen İş müfettişi Umut’un intihar değil, cinayet sonucu öldüğü anlaşılınca, emniyete alınan Hidayet, Üzeyir cinayetini de anlatır.
Ekip Hidayet’le beraber cesedin gömüldüğü yere giderken, Kamil’in adamları Ferdi’yle beraber Fırat’ın barakasının her yerine benzin dökerler. Ekip şantiyenin uzak bölümünde Üzeyir’in cesediyle ilgilenirken gelen yangın haberiyle inşaata koşarlar ve gördükleri manzara yüreklerini burkar.Rıza babanın Sümbül Hanım’ın lokantasına sık gitmeye başlaması Ayla’da değişimlere sebep olur. Ayla hem kendinde hem evinde radikal değişiklikler yapar. Melek, alışveriş yaptığı mağazanın verdiği promosyon kuponunu Mesut’la beraber gittikleri sinemadan çıkınca bulur ve beraber gitmeyi teklif eder. Promosyon beş yıldızlı bir otelin, çiftlere ücretsiz masaj hizmetidir. Mesut’la Melek masaja giderler. Tam masaj sırasında arayan Aylin, masaja beraber gittiklerini öğrenince, ekibin diline düşerler. Ekibin yürüttüğü bir diğer operasyon kadın pazarlayan bir şebekeyle ilgilidir. Rıfkı özellikle arap turistlere kadın pazarlayan bir eşcinseldir. Rıfkı’nın müşterileriyle sadece telefonda konuşması, hiç yüz yüze gelmemesi onun yerine başkasının gitmesiyle işin içinde ki herkesi ortaya çıkarabilecektir. Ve Rıfkı’nın yerine geçecek kişi Hüsnü olur. Hüsnü makyajı ve kıyafetiyle tüm emniyetin esprilerine konu olur. Hele ki Rıfkı yerine operasyona gittiğinde ki karşılaştıkları sürpriz görülmeye değerdir.