GOOGLE REKLAMLARI

Pages

29 Ocak 2013 Salı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 100. Bölüm 29 Ocak

GOOGLE REKLAMLARI

100 bölümdür ilgiyle izlenen ve reyting sıralamalarında galibiyeti kimselere kaptırmayan dizi Öyle Bir Geçer Zaman ki yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak.
Önceki gün Beykoz’da gerçekleştirilen 100. bölüm çekimlerinde, dizi ekibi, üzerinde “100.bölüm” yazılı pastayı birlikte keserek bu büyük başarılarını kutladılar.
Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ve başrol oyuncularından Ayça Bingöl başta olmak tüm ekibin katıldığı kutlamada, 100. bölüme erişmenin mutluluğu ve gururu birlikte yaşandı.
100. bölüm pastanın kesilmesinin ardından, Zeynep Günay Tan ekibini ve oyuncuları tek tek tebrik etti.
“Öyle Bir Geçer Zaman Ki”nin sürpriz gelişmelerle örülü 100. bölümü, 29 Ocak Salı akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.
Öyle Bir Geçer Zaman ki 100. bölüm özeti;
Tuğrul, Arif ile Cemile’ye şoke edici bir sürpriz hazırlıyor!
Herkes, Bahar ve Zehra’nın sağ salim ameliyattan çıkışlarını beklemektedir. Bahar içerdeyken Ziya da hastan eye gelir. Bu durum Soner’in hiç hoşuna gitmez ama çaresiz kalır. İstanbul’dan Süleyman’dan ise beklenmedik bir telefon gelir. Deniz evde bir kaza geçirmiştir. Soner’in eve dönmesi gerekmektedir. Bahar’ı ameliyatta bırakıp, kızına gitmesi Ziya’ya aradığı fırsatı verir. Soner, İstanbul yoluna düşerken, o en zor anında Bahar’ın baş ucunda olmayı bir şekilde başarır.

Tuğrul, Cemile ve Arif’in peşini bırakmaz. Arif’e Cemile’nin yanında eski eşi Seher’i görmek isteyip istemediğini sorar. Arif, Cemile’ye bunun imkansız olduğunu ve Seher’in öldüğünü söyler. Osman’ı evinde saklayan Ayça’ya Betül ziyarete gelir. Üstelik geceyi orada geçirmeye karar verir. Ayça panik olur. Osman’ı nereye saklayacağını bilemez. Mete ise Ayça’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur. Carolin ise Hakan’dan intikam almanın yeni bir yolunu bulur. Tuğrul, Cemile ve Arif’e yeni bir randevu verir. Onunla buluşmaya giden ikili, şoke edici bir gelişme ile karşı karşıya kalır.