GOOGLE REKLAMLARI

Pages

27 Kasım 2012 Salı

Kuzey Güney 51.Bölüm 28 Kasım

GOOGLE REKLAMLARI

Kuzey Güney 51.Bölüm 28 kasım 2012 Kanal D konusu.Cemre'nin Kuzey için kocası Barış'ı terketmesinin yankıları yeni bölüm fragmanınında bir numaraları konusu. Güney ve Kuzey Cemre için bir kez daha karşı karşıya geliyor.  Güney Kuzey'e " İlişkiniz iyice ortalığa döküldü" bak demesi üzerien Kuzey çileden çıkıyor ve " Ne ilişkisi lan" diye cevap vererek Güney'e vurmak istiyor. Ancak Güney"  Cemre'nin senin için evi terkettiğini Barış bile biliyor" diye cevap veriyor. Bu cevap üzerine ikili arasında yine itişmeler yaşanıyor.Kuzey ve Güney'in babası Sami Tekinoğlu ise Cemre'nin annesinin kapısına dayanıyor. İkilinin yeni bölümde aralarında neler geçeceği büyük bir merak konusu.
Kuzey Güney 51. bölümde büyük bobmayı Güney patlatacak.. Cemre'yi yalnız yakalayan Güney " Ben seni unutamıyorum. Ben Banu'yu sevmiyorum ki.. Seni seviyorum" sözleri ile ona tekrardan ilan-ı aşk ediyor.
Kuzey’i sonsuza kadar kaybedeceğini düşünen Cemre, her şeyi göze alarak, Barış’a rağmen, harekete geçiyor ve Kuzey’le birlikte gitmek üzere yola çıkıyor. Kuzey, bavulu elinde yeni hayatına doğru yola çıkmak üzereyken Gülten onu durdurur. Kuzey’in hayatına müdahale etmek istemese de, Cemre’nin mutsuzluğuna bir tek Kuzey’in son vereceğini düşünmektedir. Gülten, Cemre ile Kuzey’in beraber olmasına kendisinin engel olduğunu itiraf ederek, Kuzey’den özür diler. Kuzey yine zor bir seçim yapmak zorundadır. Kuzey hayatlarından tamamen çıkana kadar, Cemre’yle yaptıkları anlaşmanın tehlikede olduğunu bilen Barış, Cemre’nin gözünü korkutmak için ne kadar ileri gidebileceğini açıkça gösterir. Kuzey’in kendisinden uzakta yeni bir hayata başlayabilmesi için bile, Cemre’nin Barış’ın kurallarına uyması gerekir. Öte yandan Güney, Kuzey’in gitme kararıyla, sırtındaki yüklerden kurtulup hafifleyeceği için mutludur. Güney’in, Sinaner Ailesi’ndeki yerini daha da sağlamlaştıracak müjde, tam bu sırada gelir. Öte yandan, Cemre’nin canını acıtmak için harekete geçen Zeynep ise, kaçak dövüşmeyi sürdürür. Zeynep’in Cemre’ye ve Sinanerler’e karşı yeni silahı Simay olur. Kuzey’i sonsuza kadar kaybedeceğini düşünen Cemre, her şeyi göze alarak, Barış’a rağmen, harekete geçer. Kuzey’le birlikte gitmek üzere yola çıkar.