GOOGLE REKLAMLARI

Pages

7 Kasım 2012 Çarşamba

Fenerbahçe - AEL Limassol 8 Kasım 2012

GOOGLE REKLAMLARI
Fenerbahçe - AEL Limassol uefa maçı 8 Kasım 2012 hangi kanalda saat kaçta ? C Grubu'nda yenilgisiz liderliğini sürdüren sarı-lacivertli ekibin, Kıbrıs Rum Kesimi ekibi karşısında 3 puan mücadelesine çıkacağı ifade edilerek, ''Takımımızı iç saha, dış saha fark etmeksizin yalnız bırakmayan siz taraftarlarımızdan özellikle bu maç için beklentimiz ve dileğimiz, tüm desteğinizi takımımıza yöneltmeniz, misafirperverliğimizi ise tüm sporseverlere göstermeniz'' denildi.

Bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunun rövanşında Kadıköy'de oynanan Spartak Moskova mücadelesinde meşale yakılarak sahaya atılması, merdivenlerin boş bırakılması kuralının ihlal edilmesi ve stat dışında yaşanan kargaşalar nedeniyle kulübe yüksek miktarda para cezası verildiği hatırlatılan açıklamada, ihlallerin devam etmesi durumunda takımın seyircisiz oynama cezasıyla karşı karşıya kalabileceği belirtildi ve şu ifadelere yer verildi:

''Takımımızın, büyük hedeflerle kayıpsız ilerlediği UEFA Avrupa Ligi'nde en büyük gücümüz, kuşkusuz büyük Fenerbahçe taraftarıdır. Ancak ihlallerin yinelenmesi, takımımızı, evimizde oynayacağımız bir sonraki maçı sizlerin desteğinizden yoksun, seyircisiz oynamak zorunda bırakabilir. Bu bağlamda, bu değerli güçten yoksun kalmamak adına, hepimize büyük iş düşüyor. Bu bilinçle, takımımıza olan inançla, gurura olan bağlılıkla, hep birlikte AEL Limassol maçında türübünleri doldurun.